Boljitak sve brojniji u Konjicu
Općinsko povjerenstvo Narodne stranke Radom za boljitak jučer je u Konjicu održalo sjednicu općinskog odbora stranke. Na sjednici su izneseni mjerljivi ciljevi za rad stranke u narednom periodu i poboljšanje uvjeta življenja građana općine Konjic.
”Narodna stranka Radom za boljitak od 2008 godine bilježi odlične rezultate na izborima i smatramo da su građani Konjica prepoznali naš rad i kvalitetu programa kojeg nudimo. Svoju borbu i zalaganje za zaštitu domaće proizvodnje i bolji životni standard naših građana Narodna stranka Radom za boljitak će odlučno nastaviti jer jedino tako Bosnu i Hercegovinu možemo odvesti pred vrata Europske Unije” izjavio je Miralem Džino, općinski povjerenik Narodne stranke Radom za boljitak Konjic.
Sjednici su prisustvovali i predstavnici županijskog povjerenstva Narodne stranke Radom za boljitak HNŽ i županijskog izbornog stožera HNŽ koji su općinskom povjerenstvu Boljitka Konjic dali punu podršku u daljnjem radu za boljitak građana Konjica.

